S.K.I.L.L. – Special Force 2

Gra online S.K.I.L.L. to jedna z rekomendowanych strzelanek FPP, która każdemu dostarczy wiele wrażeń. Bazuje ona modelu free-to-play, nie wymaga żadnych płatności od swoich użytkowników. W S...

Zagraj za darmo!

Tagi: , , , , ,

SKILL1
SKILL2
SKILL3

Oceń Grę

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ilość głosów: 2, ocena: 4,50
Loading...Loading...

Dodaj komentarz

Opis gry

Gra online S.K.I.L.L. to jedna z rekomendowanych strzelanek FPP, która każdemu dostarczy wiele wrażeń. Bazuje ona modelu free-to-play, nie wymaga żadnych płatności od swoich użytkowników. W S.K.I.L.L. czeka na graczy dużo rozbudowanych lokacji oraz trybów rozgrywki, sporo typów broni, więc można doskonale bawić się zarówno samemu z dobraną drużyną, jak i ze swoimi znajomymi.

 

Aby zagrać w S.K.I.L.L. online, wystarczy tylko pobranie gry na swój komputer, zarejestrowanie się i stworzenie własnego konta. Od razu można rzucić się w wir walki! S.K.I.L.L. przygotowało studio Dragonfly, wydała natomiast firma Gameforge odpowiadająca za wiele udanych gier przeglądarkowych. W S.K.I.L.L. można grać także w języku polskim.

 

Rozgrywka w S.K.I.L.L.
S.K.I.L.L. to gra drużynowa FPS, w której jednocześnie może brać udział szesnaście osób. Można wybrać jeden z odpowiednich typów rozgrywki, na przykład klasyczny Deathmatch, w którym walczy się jako każdy przeciwko każdemu i wygrywa ten, który wytrwa aż do samego końca, można też grać w drużynowy Survival, który polega na obronie przeciwko nadciągającym kolejnym falom przeciwników. Także dostępne są rozgrywki Seizure, w których dwie drużyny walczą między sobą, ale głównym zadaniem jest zebranie tajnych informacji od przeciwnika. W trybie Escape trzeba dokonać aktywacji radiostacji oraz uciec do obszaru ewakuacyjnego, druga drużyna natomiast musi w tym przeszkodzić. Niektóre z rozgrywek przeznaczone są dla mniejszej liczby graczy.

 

Plusem S.K.I.L.L. jest naprawdę wierne odwzorowanie broni współczesnych – można między innymi korzystać z karabinów maszynowych, strzel, karabinów wyborowych. Plusem jest możliwość rozbudowy i modyfikacji broni, na przykład o dodatkowe tłumiki oraz celowniki.

 

Jak zacząć?
Po pobraniu należy zalogować się do gry i można od razu przystąpić do walki z wybranym zespołem, dołączając do jakiejś rozgrywki lub tworząc własną. W miarę zdobywania kolejnych doświadczeń będzie można poprawiać swoje umiejętności oraz zyskiwać coraz lepsze bronie. Można uzyskać dodatkowe profity poprzez skorzystanie z mikropłatności.

 

Jeżeli szukasz gry odwzorowującej współczesne konflikty militarne, chcesz dobrze bawić się w większej grupie, wybierz S.K.I.L.L. Całej produkcji towarzyszy atrakcyjna oprawa graficzna oraz dużo dodatkowych opcji. Gę oparto na silniku Unreal Engine 3, który zapewnia świetne efekty. Szybka akcja, obszerne funkcje dla treningu czy też trybu co-op – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dołącz do gry i zmierz się z najlepszymi. S.K.I.L.L. – zagraj online już teraz!

Porady

S.K.I.L.L. – Porady

 

Granaty w S.K.I.L.L.

Gra internetowa S.K.I.L.L. oferuje swoim graczom dużo świetnej zabawy w drużynie w kilku różnych trybach rozgrywki. Dodatkowo także gracze mają do dyspozycji wiele różnych broni, począwszy od karabinów wyborowych, shotgunów, a skończywszy na karabinach maszynowych czy szturmowych. Dodatkowo także można walczyć z wykorzystaniem różnych granatów.

 

W grze do dyspozycji ma się cztery różne rodzaje granatów. Podstawowy z nich to M84 – jest on bombą świetlną posiadającą materiał wybuchowy. Stosując M84, zakłóca się jednocześnie zmysły wroga, jego słuch oraz wzrok, powodując dezorientację. Granat M67 jest modelem odłamkowym, który ma praktycznie nieograniczone zastosowanie. Promień jego rażenia wynosi 5 metrów. Trzeci rodzaj granatu to M18 – to granat dymny, który nie posiada zdolności do zabijania przeciwników, ale znacznie to ułatwia. Po jego zastosowaniu pojawia się dym, który zasłania przeciwnikowi wzrok – można wykorzystać go do przedostania się w inne miejsce mapy, można także wywołać nim popłoch w drużynie wroga lub potraktować go jako sygnał.Filmy z gry

Zagraj za darmo!

Podobne gry

Infinite Crisis

InfiniteCrisis1

Infinite Crisis to darmowa gra internetowa MOBA (multiplayer online battle arena) przygotowana p...

Operation X

Operation-X1

Dzięki grze internetowej Operation X możesz wcielić się w rolę agenta specjalnego i rozpocz...

Ghost Recon Online

GhostReconOnline1

Ghost Recon Online to gra internetowa osadzona w świecie opanowanym przez wojnę. To gra całko...